O nas

 

    Nasza firma działa z powodzeniem w branży remontowej, ciągle rozszerzając zakres usług i powiększając grono zadowolonych klientów. Stale dbamy o najwyższą jakość wykonywanych zleceń zarówno dla klientów indywidualnych i instytucji. Dbałość o szczegóły i ogólny poziom wykonywanych prac zapewniły nam uznanie dotychczasowych klientów.

    Nasz profesjonalizm został doceniony przez firmy dystrybuujące materiały wykończeniowe, co zaowocowało kolejnymi szkoleniami – w ten sposób podnosząc jakość świadczonych przez nas usług. Znajomość technologii i fachowość pozwala nam wykonywać prace szybko i dokładnie.

    O jakości naszych usług może świadczyć fakt wykonywania prac dla tego samego klienta w kolejnych latach, na różnych obiektach. Właściciel firmy nadzoruje i bierze bezpośredni udział w każdej realizacji dopilnowując wysokiej jakości usług.

    Poszukując innowacyjnych rozwiązań w 2011r. wprowadziliśmy do oferty sufity napinane.

    Barrisol® światowy lider w produkcji sufitów napinanych i ścian, nowoczesnych i efektownych rozwiązań wykończeniowych. Jego nowatorskie rozwiązania i najszersza na rynku gama kolorów i faktur pozwalają na zaspokojenie nawet najbardziej wymagających gustów architektów i klientów indywidualnych.

    Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam wykonać każde zlecenie i sprostać wyobraźni naszych klientów. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, starając się w pełni zadowolić Państwa oczekiwania używając tylko profesjonalnych narzędzi i produktów systemowych.

    Zapewniamy kompleksową obsługę, gwarancję szybkiego i profesjonalnego wykonania usługi najwyższej jakości.

 

    Zapraszam do współpracy.